Photoshop ile iki fotoğraftan tek fotoğraf yapmak

Bazen canınız fotoğraf çekmek değil de fotoğraf yaratmak isteyebilir. Elinizdeki farklı fotoğraflardan tek bir fotoğraf yapıp, ilginç sonuçlar ortaya çıkartabilirsiniz. Photoshop CS4 ile bu işlem çok kolay. Bu ders ile katmanlarla basit bir alıştırma yapmış olacaksınız.

Bu örneğimizde kullanacağımız fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz. Üstüne tıklayıp büyük halini kendi bilgisayarınıza alabilir ve uyguladığımız işlemleri aynen deneyebilirsiniz. Kaydetmek için fotoğrafın büyük halini masaüstünüze sürükleyebilir ya da sağ tıklayıp kaydet seçeneği ile kaydedebilirsiniz.

_MG_6029

_MG_6044

“Photoshop ile iki fotoğraftan tek fotoğraf yapmak” ile ilgili okuyucu mesajları

 1. kahveisteyen

  Perspektifi nasıl halledeceğimizi de ekleseydiniz.

 2. maverikyyy

  süper ya,,kursa gitmeye parası olmayanlar pclabs photosop görsel eğitim seti izlesin,,,meydasoft sponsor olurmu siz ce bu sayfaya

 3. luis

  cok tesekurler muhtesemsınız

 4. Emre

  Ufacık bir rehber ama ne kadar etkili bir ders, teşekkürler.

 5. hazal

  Benim facebookta bir sayfam var ve saatlerce böyle yapmak için uğraştım ve sonra çözüm ararken sizi buldum gerçekten süper sayfamın kapak fotoğrafını yapmak için ideal gerçekten çok teşekkür ederim :)

 6. mustafa

  hocam bu videoları işlerken history yayınlarsanız seviniriz teşekkürler…

 7. red

  Videoda bir şey documans diyordunuz onun cs3′teki yeri neresi?


Mesaj gönder »

 

Konu Başlıkları »

,

Mesaj Panosundan »

photoshop ile montaj yapmak, iki fotoğrafı birleştirmek, iki resmi birleştirmek, fotoğrafları üst üste koymak, resimleri üst üste koymak
Bizi Takip Edin E-posta bülteni RSS Facebook Twitter Delicious Photoshop